| minho a întrebat:

In ultima vreme am mai multe probleme care probabil se datoreaza frigului:fata mea arata rau de tot,buzele imi sunt uscate iar parul mi se electrizeaza. Puteti sa-mi recomandati ceva? In legatura cu parul am aflat deja, dar ceva sfaturi pentru fata?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Pentru fata: foloseste o crema hidratanta Nivea/Dove, sau orice alta crema ai.
Pentru buze: foloseste de asemenea o crema hidratanta. Cand iesi afara, da-te mereu cu un balsam de buze. Nu'ti linge buzele! Se usuca mai tare si se crapa din cauza frigului.
Pentru par electrizat: am inteles ca sunt produse speciale, spray-uri pe care le poti aplica.

9 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Foloseste creme hidratante si balsam de buze.

| EvangelineLovin a răspuns:

Trebuie sa te hidratezi, bea multa apa. de asta ti se usuca pielea, buzele si parul tot uscat e de asta se electrizeaza.

| Uratu140 a răspuns:

Iti recomand o crema sunt multe...
iar pentru buze cumparati un balsam de buze sau un strugurel
Dar esti destul de grijuliu cu fata ta pentru un baiat. oricum baftalaughing

| minho explică (pentru Uratu140):

Da...tipic baietilor asiatici.Dar sper ca nu te dezamagesc daca spun ca sunt fata!

| Uratu140 a răspuns (pentru minho):

La asta chiar nu ma asteptam

| minho explică (pentru Uratu140):

Stiu laughing

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Pentru fata iti recomand sa o hidratezi cu o crema hidratanta nu neaparat pentru fata poate fi si de corp cea de la NIVEA este foarte buna, iar pentru buze iti recomand un balsam de buze de la AMILAB. Sunt foarte bune si dau si rezultate! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| bianca20 a răspuns:

Scuze, as vrea si eu sa stiu! Dar te pot ajuta, cat de cat! Pt buze, incearca sa bei mai multa apa, cand iesi afara sa nu ti le mai umezesti! Pt. fata poti incerca o crema rehidratanta!

| bibi001 a răspuns:

Pentru fata iti recomand o crema de la nivea sau daca nu iti mai recomand sa te speli zilnic cu sapun lichid nivea, e foarte bun. si eu am acum fata uscata si am fost la dermatolog si mi-a spus sa fac exact cum ti-am spus si da roade. sa nu folosesti orice fel de crema pentru ca iti poate cauza cosuri (am patit-o siacum ma chinui sa la fac sa dispara). pentru buze e bine sa iti iei un strugurel de la nivea la fel faece furori iar pentru par tot aceeasi gama. sper ca te-am ajtat