| mirabela26craiova a întrebat:

intr pentru fetebig grin. cat e pretul unui epilator?

8 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Depinde de model. Epilatoarele sunt între 80 şi 700 ron. Personal îţi recomand mărcile Braun şi Philips, şi te-aş sfătui să alegi o cale de mijloc, adică un model pe la 200 ron happy

| Maria84 a răspuns:

Un incalzitor de ceara simplu e 68 Ron, sau dublu cu stativ 130 Ron, mai multe informatii poti vedea aici, au si consumabile.
http://magazinulmeu.blogspot.com/......ta-cu.html

| MarinaElena a răspuns:

Buna.Poi aici este vb si de cat de bun este. Ultima data cand m-am uitat pe o revista la pretul unuia era in jur de 100lei(un milion).

| Biiancax a răspuns:

Buna. eu am epilator Braun si e foarte bun adica eu sunt f multumita il am de 2 ani si l-am luat de la Carfure(cum so scrie) si am dat 180 de lei
Sper ca ti-am fost de folos!:*

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Un epilator bun eu asa stiu ca e in jur de 100-150 de lei. dar eu personal nu am sincer happy dar asa stiu! sper ca ti-am fost de ajutor

| Troll a răspuns:

Nu inteleg de ce intrebi fetele (pentru ca mai rar ele sunt cele care cumpara asa ceva ca roaga pe cineva sa mearga )

Uite aici :

http://www.emag.ro/epilatoare/sort-priceasc

| andreea_5200 a răspuns:

Daca iti doresti ceva bun in jur de 1 mil 1 mil jumate

| elenaa_7221 a răspuns:

Nu cumpara.o sa regreti...te face sa plagi ( DE DURERE ).