| Adella05 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce epilator asi putea sa imi iau? Am 150 de lei. Daca puteti sa specificati si pretul happy. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Pai uite aici ai o lista cu mai multe modele pana in 200 RON. Citeste-le opiniile cumparatorilor care le-au folosit deja sa vezi cam care e mai bun: http://goo.gl/qyIaZ. Transportul e gratuit si plata o poti face la livrare, deci nu te costa nimic in plus.
Succes;)

2 răspunsuri:
| topsecretname a răspuns:

Braun este foarte bun.Eu am Braun silk epil si am dat pe el pana in 150 leihappy

| Tequila a răspuns:

Braun este cel mai bun tongue