| Andya a întrebat:

Buna!happy
Intrebare MAI ales pentru. fetebig grin:
Inainte sa te epilezi cu un epilator...trebuie sa-ti dai cu o crema sau cu altceva?raised eyebrows
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Deci nu stiu ce iti spun alte fete pe aici dar nu trebuie sa te dai cu absolut nimic inainte. Trebuie sa te speli bine cu sapun si sa te stergi cu un prosop care sa nu lase scame. Pe indicatiile de la epilatorul meu scrie foarte clar ca nu trebuie sa se foloseasca niciun fel de crema inainte de a te epila, si nici imediat dupa. Dupa 10 minute poti folosi o crema, si in urmatoarele 24 de ore nu ai voie sa te speli cu sapun sau sa stai la soare. Crede-ma pe cuvant. Nu stiu de ce vorbiti toate ca trebuie, fac pariu ca nici macar nu stiti, raspundeti doar pentru vot si funda. Si asta se vede.

3 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Buna.
Eu inainte sa ma epilez fac oo baie sa mi se inmoaie porii.
Apoi ma epilez. Nu e asa dureros dupa minehappy
Dar dupa ce il folosesc ma dau cu crema de corp, sau cu un ulei calmanthappySa nu ma irit.happy

| Daniistm a răspuns:

Buna Ana-Maria da ai dreptate inainte de a te epila trebuie sa te dai cu o crema de corp ca sa nu te iriti.happy Funda?

| Sorynutza_2878 a răspuns:

Da ca crema.dar daca vrei sa te speli inainte trebuie sa dai cu saponwinkingfunda:d