| diaa a întrebat:

Buna:*. Intrebare pentru fete: cand mergeti la plimbare, in oras sau oriunde altundeva (cu prietenul in special) si purtati in partea de jos pantaloni scurti, folositi ceva anume pentru a da un aspect mai deosebit picioarelor (mai ales daca acestea nu sunt prea bronzate)? Eu m-am gandit de exemplu la uleiul de masline, pentru a da putina stralucire si a arata mai binebatting eyelashes. Ce ziceti? Vreau niste idei, pareri. Multumescc multt :*

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Pai, in primul rand, autobrozant. happy.
Apoi, pantalonii sa fie de culoare inchisa, sa nu se piarda in alb sau alte culori deschise laughing.

Apoii, dupa autobrozant ( tine 3-5 zile ), aplici si perle bozante cu puful de machiaj ( in caz ca te-ai oata cu autobronzatul sau poti afce asta in joc de autobnzt. )

sauuu...

atragi atentia asupra decolteului (cu multe lnturiii arginitii )
si o bratarica de pivior si clar, muuulte inelebatting eyelashes :X

succes :X

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Stiu trucuri pentru picioare uimitoare.

Urmeaza pasii :
1.iti uzi picioarele cu apa caldua si apoi le freci cu zahar.Clatesti tot cu apa calduta
2. Aplici crema hidratanta
3.si acum e optional daca vrei sa te dai cu o crema cu sclipici de la bourjois.Se vede minunat pe picioare.
http://2.bp.blogspot.com/......ocolat.png
Sticluta este asemanatoare cu aceasta, doar ca este mult mai mica.

Incearca nu vei regreta!

Sper ca te-am ajutat!

| Maria_3931 a răspuns:

Eu imi dau in fiecare seara cu o crema pentru hidratare...si poti sa incerci ca intr-o zi a saptamnai sa faci o baie in lapte... e superr

| emi_8585 a răspuns:

Poti folosi o crema hidratanta care sa iti ofere si protectie solara.