| Ioneee92 a întrebat:

Cum pot face ca pielea mea sa nu mai aiba aspectul ala urat cu punctulete, ca si cum m-as epila cu bicul? pentru ca eu ma epilez cu epilatorul si pe piele am niste punctulete care arata urat. si nu sunt de alea care trec, plus ca eu ma dau si cu crema de corp, deci nu-i din cauza asta. vreau sa am si eu pielea frumoasa, cam cum e pielea aia de sub genunchibig grin. multumesc!

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Pai si mama avea aceeasi problema si s-a dus la un dermatolog care ia recomandat sa se faca mai rar cu epilatoru si sa se stearga pe picioare cu ceai de musetel si crema de galbenle. Si ai trecut dar nu te astepta la rezultate miraculoase.