| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Joi care vine am petrecere de clasa a IV-a.Nu mai facem serbare ca in clasele I-III. O sa cantam nish cantece in engleza apoi facem priemierea si apoi party. Dau date despre mine : Fata; 1.50m; 55kg; Parul Bob, Brunet. Cum m-as putea imbraca, sa-mi aranjez parul, sa ma dau cu oja, cu ruj? ( Vreau raspunsuri serioase nu de genul : "Vai da ce grasa esti "... Eu v-am pus doar o intrebare ).

5 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Depinde unde se va tine. Daca e ceva mai elegent iti recomand:
-o rochie si balerini sau sandale
Iar daca nu e foarte elegant o fustita si un top dragut o sa mearga foarte bine.

| RiRi5846 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti faci prea multe griji in privinta tinutei...ca doar termini clasa a 4`a.

| frumm10 a răspuns:

Of...cand aveam varsta ta putin imi pasa cum ma imbracam.dar cred ca ar trebui sa iti iei o rochita intr-o culoare care sa iti placa si niste balerini comozi. Unghiile cat mai naturale un lac transparent eventual ceva nude(doar esti a patra) iar parul consider ca daca il perii putin tunsoarea iti va fi oricum de ajutor. daca nu il poti prinde cu o clama mai deosebita.petrecere frummwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca esti in a4a ai putea sa-ti iei o rochita. Ceva foarte simplu, sa nu fii impopotonata. http://www.ceimbracazi.ro/......atului.jpg
Parul poate fi usor ondulat (daca nu ai ondulator sau placa impleteste`l si apoi da`i drumu`). Nu te complica cu programarile la coafor. Unghiutele le poti da cu un lac transparent. Nu`ti lua papuci cu toc, esti prea mica. http://images2.okr.ro/......00_700.jpg Succes! :*

| RainbowDash a răspuns:

O rochita dar nu foarte vaporoasa pentru ca la fetele plinute nu prea le sta ca le face mai mari happy