| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Joi care vine am petrecere de clasa a IV-a.Nu mai facem serbare ca in clasele I-III. O sa cantam nish cantece in engleza apoi facem priemierea si apoi party. Dau date despre mine : Fata; 1.50m; 55kg; Parul Bob, Brunet. Cum m-as putea imbraca? ( Vreau raspunsuri serioase nu de genul : "Vai da ce grasa esti "... Eu v-am pus doar o intrebare ).

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, banuiesc ca nu iti trebuie ceva pompos, ca inca esti la o scoala. Eu zic ca o fustita cu o bluzita asortate ar merge de minune. Eu stiu ca in acest fel ma imbracam in a 4-a. Sau chiar o rochita.
P.S. Referitor la kilogramele tale, nu ai foarte multe. Esti in crestere. E normal sa ai perioade cand o sa fi mai grasuta, si perioade cand o sa fi mai slabuta. Cresti. happy
O zi buna!