| Adela50 a întrebat:

La inceputut lunii Iulie am un botez, iar nici acum nu mi-am gasit rochii.Nu stiu cum sa imi fac unghiile, cum sa imi coafez parul.
Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

O rochita de culoare neagra cred ca ar fi foarte draguta in functie de preferintehappyUnghiile ti le poti face in functie de preferinta dar eu as face o manichiura french, arata chiar foarte bine iar despre par.nu are rost sa iti faci ceva complicat pentru ca nu`i totusi o nunta; niste bucle cred ca ar arata foarte bine.

| Raluca1724 a răspuns:

Te poţi îmbrăca mai casual, mai elegant. Şi depinde de vestimentaţia pe care o ai în garderobă. Poţi purta o rochie în culori vesele, de exemplu alb cu oranj. Unghiile ţi le laşi naturale, iar dacă nu eşti obişnuită cu unghiile tale adevărate, îţi poţi face o manichiură french. Părul ţi-l poţi ondula. În rest mai gândeşte-te şi tu. Până la urmă tu alegi. Succes! happy

| Led a răspuns:

Pai incearca o rochie alba o sa fii mai speciala pai unghiile tot albe si parul onduleazal cu ondulatorul