| Ceriik a întrebat:

La salon se indeparteaza si punctele negre? M-am saturat sa le storc eu singura si sa raman cu urme rosii. Stiti cumva si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| axel112 a răspuns:

Te duci la dermatolog iti prescrie o crema ti le scoate cu acul te inrosesti dar daca te dai cu crema prescrisa iti trece si nu mai o sa-ti apara la mine a mers pentru orice probleme cu pielea cel mai bine mergi la dermatolog

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca cu plasturii pentu puncte negre, sunt foarte buni si nici nu iti inrosesc pielea:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/11/plasturii-pentu-puncte-negre.html

| tzus a răspuns:

Depinde de salon cat costa de la 50-90 lei. in 5 sedinte ai fata curata, acum daca vrei sa te duci la dermatolog si sa dai mai multi bani, si daca mananci ceva ce nu-ti prieste tot iti apar puncte negre

| alexandra98flory a răspuns:

Cred ca da..ar fi un tratament facial.iar in legatura cu pretul.u cred ca ar fi mai mult de 50 de lei

| Mironescu_Caty_1982 a răspuns:

Nu cred ca se indeparteaza la salon.Dar ti-as recomanda crema Clean and Clear.Cred ca ti-am fost de ajutor happy