| ioana02234 a întrebat:

Buna la toti as vrea sa am niste raspunsuri rapide big grinbig grin am o peroblema in legatura cu corpul meu.Am 16 ani o inaltime de 1.58 m si 50 de kg iar dimensiunile sunt 91-65-96. nu mai suportcrying ma uit in oglinda si sanii sunt prea mici. Nu stiu dc nu au mai crescut de foarte mult timp nu vad nici o schimbare iar ce ma deranjeaza este ca toate femeile din familia mea au sanii superbi si mari iar eu mici... intrebarea este oare mai cresc? si pana la ce varsta cresc sanii? as dori ca raspunsurile sa fie civilizate si sa nu va dateti joc. cui nu-i convine de faptul ca am pus aceasta intrebare i rog sa se abtina. multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

1.ai abia 16 ani pana pe la 20 tot o sa mai cresti
2. femeile din amilia ta au alta varsta(si asta influenteaza si daca nasti influenteaza si probabil nu au greutatea ta; femeile mai grasute au intodeauna sanii mai mare)
3.nu cred ca 91 la bust e chiar asa putin adica parca dimensiunile erau 90 60 90 adica tu in partea bustului indeplinesti dimensiunile daora daca nu vrei sa ai sanii ca sanziana buruianalaughing

| FlorinDiablo a răspuns:

Te dezvolti pana la 23 de ani, si daca e sa nu ai sanii foarte mari se rezolva prin metodele moderne

| Mayar a răspuns:

Uite, intra pe site-ul asta, cauta la domeniul cadouri pentru femei, si gasesti ceva si pentru 'problema' ta;)
http://www.thegift.ro/cadouri-pentru-femei-c-3?sort=20a&page=2

| IrimieRaluca a răspuns:

Pai sanii sunt de fapt glande mamare + tesut gras. Daca mai pui cateva kg o sa se mareasca. Dupa o sarcina, din nou cresc. Parerea mea e ca la 16 ani esti foarte bine proportionata. Plus ca 91 sa ai in bust, chiar nu e o tragedie.

| ioana02234 explică (pentru IrimieRaluca):

Am incercat sa ma ingrass si nu se depunde in partea sanilor ci in posterior

| IrimieRaluca a răspuns (pentru ioana02234):

Pai atunci mai ai rabdare, si nu te compara cu femeile din familia ta. Ele au avut si copii, si au si alta varsta. Ai sa mai cresti si o sa te dezvolti in timp.