| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am apr 16 ani si din pacate am cam 1.58sad si as dori sa cresc si eu in inaltimesad. Ceva metode? Sporturi, exercitii etc? oricelaughing? Multumesc:* orice sfart este bine >venitbig grin

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Am auzit ca inotul te face mai inalt! dar sa nu faci baschet sau gimnastica de performanta.
eu fac inot de la 7 ani, acum am 13 si am 1, 71 xD
funda?

6 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Fa un pic de baschet! 1 an 2 si o sa cresti cu siguranta.

| adrianajollie a răspuns:

Si eu am 1.55-56
si am chiar 17 ani I don't want to see
ma apuc de baschet cat de curand sau de innot.
ai putea face la fel
funda:*?

| BoboooBubuuu a răspuns:

Pai incearca baschetul. Eu am 11 ani si am 1.43 inaltime deci cred ca functionaza. Succes :*star

| andreea32 a răspuns:

Eu cred.ca o sa kresti cand o sa iti vina randulstraight face
stiu fete de 17 ani la 1.60straight face
eu am 12 anilaughingSi am 1.60...dar fiecare se dezvolta in felul luihappy
...cred ca poti sa incerci, basket sau inot, am auzit si eu ca ajutalaughing

| alexaioana18 a răspuns:

Pai ai putea merge la lectii de baschet! Stiu ca nu prea este un sport de fete...dar, daca vrei sa cresti, o sa de-a rezultate! Sper ca te-am ajutat! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com