| xOreoCuLăptic a întrebat:

Bună, lumee! Probleme noi la orizont happy! După cum stiti cu totii, peste o săptămană incepe scoala! crying In vacantă [mă rog, pe la sfarsit] mi-am făcut de cap! Am mancat spaghetti si cartofi prăjiti cu tonele big grin! Si am făcut burtică straight face [doar asa un pic, nu-s grasă deloc, sunt aproape cea mai slabă din clasă big grin ]. Mdeaa, si as vrea să slăbesc putintel, să scap de burtica asta! OK, stiu că n-o să se vadă [că doar n-o să merg in buricu` golwinking ], dar totusi as vrea să nu mai existe suncuta asta big grin! Deci, pleaseee puppy dog eyes! Help meee, TPU! Dati-mi niste exercitii din-astea usoare de făcut in fiecare zi cool [gen genoflexiuni]! Fundităăă 4 the best răspuns kiss

12 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu cred ca vei reusi sa dai foarte mult jos intr-o saptamana.
cel mai sigur e sa faci ceva exercitii, sa mergi mai mult pe jos si sa alergi!
sa mananci un pic mai sanatos,(lasa prajelile), multe fructe si legume!
succes!

| Nymphetamine a răspuns:

Fa abdomene.50 dimineata si 100 seara, mananca fructe/salate si se duce...

| papusikatha a răspuns:

TPU te rog fa ceva, numai suport intrebarile de genul asta!

| papusikatha a răspuns:

Tu de fapt ai vrut sa te lauzi ca de fapt nu esti grasa, ca esti cea mai slaba din clasa, dar totusi parca ti se pare tie ca nu ai primit suficiente laude saptamana asta si ai decis sa vii aici cu o intrebare stupida.

| WolfGirl a răspuns:

Ajunge daca incepi sa mananci normal si faci miscare in fiecare zi. Stai chillwinking o sa se duca repede.

Răspuns utilizator avertizat
| PisicaRoz a răspuns:

Abdomene in fiecare seara cate poti tu si mai adaugi pe parcurswinking

| xSunriseX a răspuns:

Fa niste abdomene zilnic. vreo 40.si sa te tina cineva de picioare

| vladutz1995 a răspuns:

Pai cel mai indicat si cel ce da roade intr-un timp foarte repede este sa faci abdomene in fiecare zi dimineata si seara, sau de cate ori poti si in 2 reprize de cate 15 abdomene sau 20 happy si in o saptamana o sa ai un abdomen fara grasime sau sunculița si daca continui o sa ai un abdomen tonificat si de invidiat. sportongue

| anonimul9156 a răspuns:

Incearca sa faci cat mai mult efost nu din astea simple ca atunci faci numai pentru a te mentine si mai incearca la alimentatie sa scoti cei nesanatos si sa mananci mai multe legume si fructehappy

| Ketty11 a răspuns:

Eu personal fac 43 de abdomene in fiecare seara si nu mananc seara decat fructe bafta

| Iraanius a răspuns:

Incearca sa faci abdomene