| biutzaB a întrebat:

Cu totii avem probleme de genul 'sunt prea grasa sunt prea slaba' si as vrea sa stiu si eu pana la urma ce e bine de mancat in fiecare zi? Pentru ca avem nevoie si de vitamine si de proteine si de grasimi pana la urmahee hee

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organismul, pentru a-si pastra un echilibru, are nevoie de tot felul de alimente. Grasimi, acrituri, lichide etc. Deci, e bine sa mincam din toate cite putin. Fara excese.

| Rolandgl a răspuns:

Sper sa iti serveasca cu ceva. http://www.sympatico.ro/index/nutritie/0-12

| laurageorgiana111 a răspuns:

Bai dimineata nu mananci margarina ca ne buna de ingrasa mananci unt ca e bun da-mi funda de rog daca vrei sa afli ce mai poti manca zim te rog dar sa mananci si fructe si legume is bune pa