| geogi a întrebat:

Buna m-am spalat pe cap marti dimineata dupa aceea m-am facut cu putina spuna as vrea sa ma vopsesc maine... are ceva? o sa prinda vopseaua? dau funda

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Este ok, poti sa te vopsesti.Nu are nimic! Da, se va prinde.

| tp a răspuns:

Eu zic sa te speli daca te-ai facut cu spuma pentru ca nu o sa-ti prinda uniform si de ce sa risti. Poti sa te speli, iar a doua zi dupa ce te-ai spalat sa te vopsesti nu imediat deoarece compusii din sampon inca sunt la suprafata firului de par si nu o sa lase vopseaua sa se prinda.

| dienuk2001 a răspuns:

Nu are nimic! O sa prinda vopseaua, stai linistita! Funda?