| pithicot a întrebat:

Bunahappy. M`am tuns acum 2 saptamana si nu imi place cum m`am tuns...eu i-am zis sa imi ia din volum, insa tot asa sta la varfuri si nu imi place! Din lungime mi-a luat cam 2 cm si ma gandeam sa merg la sfarsitul lunii sa ma tund si sa ii dau forme frumoase(la o femeie unde a fost o prietena de curand). Credeti ca daca ma tund asa des are ceva? As vrea sa ii zic sa ma fileze de sus, dar nu stiu daca atunci se va mai infoia.Astept raspunsuri.Multumesc:*fundita

1 răspuns:
| Andradaaaaa a răspuns:

Nu te fila de sus! Mai bine te tunzi des! Nu e nici o problema! Nu se poate intampla nimic! Fi sigura