| mariiana a întrebat:

Acum o saptamana si ceva m-am tuns de fapt mai mult mi-am luat din lungime si mi-am facut o forma si nu prea imi place cum imi sta pentru ca nu am deloc volum cum aveam inainte sa ma tundsad. Voi cum faceti ca sa aveti mai mult volum? Merciii

3 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

FUNDA? Peria rotativa da volum.

| EllennaTPU a răspuns:

Ia sampoane pentru volum, si cele mai bune sunt alea pe care scrie Volum Sensationwinking

| OanaOanaaa a răspuns:

O sulutie ar fi peria rotativa.Alta,sampoanele pentru volum.Si am auzit ca cica daca iti usuci parul cu aer rece da volum.