| KiddSimo a întrebat:

Buna:*m`am tuns scurt adica pe o parte scurt si pe cealalta lung un fel de bob.numai ca acum m`am plictisit si vreau sa-l las sa creasca dar a inceput sa arate oribil si nu`mi mai place imi vine sa ma duc la frizerie sa ma tund dar chiar imi doresc sa-l las sa creasca ca sa ma pot face bob.nu stiu cum sa mi`l mai fac.are cineva vreo idee? va rog da`mi siteuri nu stiu ceva oricum. ceva nebunesc mai ales:X deci sunt tunsa un fel de bob pe partea stanga si pe partea dreapat scurt:*mersi funda:*

1 răspuns:
| AnaAnalya a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Asa iti recomand din spusele tale ca ti-ar sta bine