| User39393828 a întrebat:

Buna! M-am vopsit recent un saten si a iesit negru si nu-mi place vreau sa scap urgent de el si sa fiu un maro.
Cum as putea scapa de culoarea asta fara decolorare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti fara decolorare.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu ai nici o sansa sa scaai prea curand de negru, pentru ca-i un pigment extremd e puternic care nu iesei prea usor, poate in vreo 6 luni de spalari continui.

| vreausastiusieu a răspuns:

Fara decolorare, doar asteptand sa creasca parul si sa-l tai pe cel negru.
Altfel, cu decolorare si de preferat sa o repari la un salon. Altfel, cine stie ce mai iese.