| cosmina95 a întrebat:

:*
ieri m-am vopsit si nu mi-a iesit culoarea pe care o vroiam eu sad
mi-am luat un saten si mi-a iesit un saten inchis spre negru si nu mi-a prins peste tot sad am suvite mai deschise si nu imi place...
cu ce as putea sa ma dau pe par sa mai curga culoarea la spalare nu stiu sa se duca culoarea in 2-3 saptamani? nu imi place ca e inchis si nu vreau sa folosesc decolorant sau prostii din astea care distrug parul.

6 răspunsuri:
| GeaninaNicoleta a răspuns:

Buna-asa-mi-sa-intamplat-si-mie-exista-2-tehnici:1-te-duci-la-coafor-si-iti-decolorezi-parul
2-iti,cumperi,decolorant,de,la,coafor,si,il,decolorezi,tu,acasa

| cosmina95 explică:

Am zis ca nu vreau cu decolorant... oricum cred ca se va mai duce in timp

| Bbyah a răspuns:

Cauta la farmacie un decolorant si mai incearca sa te vopsesti odata.

| KarinaM a răspuns:

Mai bine te duci la un salon specializat.Acolo au diferite remedii pentru par.Nu cred ca ai ce face... trebuie sa consulti un specialist. Sper ca te-am ajutat! :* Succes

| annniiiiis a răspuns:

Buna,esti in perioada aia a lunii? O prietena de-a mea si-a luat un ciocolatiu si i-a iesit negru.Nu ai ce sa faci, culoarea se mai duce la primele 8 spalari.Bafta!

| cosmina95 explică (pentru annniiiiis):

Nu sunt in perioada aia dar nu stiu ce s-a intamplatsad