| loredanadanila a întrebat:

m-am vopsit roscata in vacata si vreau parerea voastra. Sa imi pastrez culoarea si la scoala, sau sa ma vopsesc in culoarea mea naturala?

Răspuns Câştigător
| sconcsurias a răspuns:

Culoarea naturala e intodeauna cea mai frumoasa, insa daca tie iti place foarte mult cum esti acum si crezi ca nu vei avea probleme la scoala ramai roscata! happy Funda?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca inca esti in generala eu zic sa revii la culoarea naturala. Daca esti la liceu si iti place culoarea de acum poti sa te lasi roscata

| mona a răspuns:

Pastreaza culoarea deocamdata si vezi ce reactii au colegii

| pwp a răspuns:

Daca iti place mai mult cum iti sta acum nu vad de ce ti-ai schimba culoarea!
Nu esti verde sau albastru pentru a da prilejul profesorilor sa se ia de tine happy

| Elly213 a răspuns:

Depinde de profesori, de scoala.alte fete au parul vopsit? Vorbeste cu ele.
Dar daca tie iti place cum arata acum parul tau, daca te simti bine asa atunci sa ramai roscata.Si nu are rost sa iti stresezi atat parul.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Culoarea ta naturala. Doi elevi de la mine din scoala au fost "pedepsiti" cu exmatricularea pentru o saptamana.