| Maribell a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? Sunt reprezentant Avon de curand si nu stiu cum sa imi atrag cati mai multi clienti si sa afle cati mai multi ca sunt reprezentant. Va rog mult. kiss :3

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te duci si dai efectiv catalogul oamenilor din scoala ta (Daca esti la scoala) si le zici asa frumos : Buna, sunt reprezentanta la Avon, te-ar interesa niste produse? happy
Si daca zice da, ii dai catalogul sa se uite si il/o rogi sa dea mai departe si colegilor.

| christall a răspuns:

Avonul nu mai atrage. Era o vreme, dar acum.