| Izicsi a întrebat:

Am nevoie de ajutor! O sa devin reprezentant Avon in cateva zile dar nu stiu cum sa-mi fac clienti. Ma tem ca nu voi fi reprezentant mult timp! sad

Răspuns Câştigător
| mihaelutzamy a răspuns:

De asta m-am temut si eu la inceput. Dar mergi la rude si arata-le produse pe care le crezi tu interesante si ieftine.Intai incepi cu rudele, le mai spui ca esti pentru prima data reprezentant si sa faca si ele o comanda, apoi prietenii, apoi strainii si o sa ai foarte multi clienti daca nu mai este niciun reprezentant in anturajul tau. Daca mai este, te vei chinui foarte mult sa strangi comenzi.Nu-ti pierde increderea in tine, fii o luptatoare! te pup si iti doresc mult succes, ai nevoie! funda?

1 răspuns:
| BellaFoxyMaria a răspuns:

Hey! nu-ti fie teama! fi dragut/a cu clientii si daca cauta un produs anume ajuta-i!
Sper ca ti-am fost de ajutor si bafta!