| Annabelllllla a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un job part-time? si nu reprezentant la avon sau mai stiu eu ce.

Răspuns Câştigător
| Georgiana145 a răspuns:

Buna! Doua dintre ideile mele ar fi acelea de a imparti pliante pe strada sau de a lucra la un restaurant. Poti gasi restaurante care primesc elevi sau studenti sa lucreze part-time sau in week-end-uri. Fundica?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

De ce nu reprezentant avon?
poti castiga o gramada de bani daca esti serioasa si te tii de treaba
si totul de acasa

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

ai datele mele de contact in stanga daca te razgandesti

| gatablog a răspuns:

Cel mai simplu job part time, care iti poate aduce bani si cand dormi este http://SPAM/a/PR3Ywl3C, te inscrii gratis, daca nu vrei sa vinzi produse, recomanzi mai departe altora sa se inscrie si castigi din comenzile lor, trebuie sa adaugi doar cateva anunturi in fiecare zi, atat!

| JustSimple a răspuns:

Plimba caini sau ai grija de copii sau gradinareste la cineva in curte.

| ana75 a răspuns:

Iti recomand sa devii reprezentant LIFECARE.O gama variata de produse(produse terapeutice KRauter-geluri antireumatice),produse cosmetice bio, produse de curatenie bio, perfumuri bio.Merita sa incerci.Pentru informatii iti stau la dispozitie pe email annamarya04@yahoo.com