| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU vreau sa devin reprezentant AVON dar nu stiu cum sa fac asta! Care ma ajuta si pe mine?

9 răspunsuri:
| LadyDy01 a răspuns:

Iti explic eu da-mi mesaj pe privat daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avoncosmetics.ro/......nding.page te inscrii aici si in scurt timp te va contacta cineva din cate stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| Avon053 a răspuns:

Salut,eu sunt lider si te pot inscire in cel mai mic timp o sa iti trimit eu tot ce este necesar si in plus un cadou din partea mea la prima comanda plasata, suna-ma la 0735856209 in seara asta dupa ora 20.00 daca ai timp sau maine pana in ora 11.30, astept raspunsul tau iar ca discount primesti de la 15-40 discount nu 10, oricum te astept cu telefon chiar in seara asta.O zi Buna

| frumusyka334 a răspuns:

Daca vrei te pot face euwinking da-mi msj pe privatwinking

| frumusyka334 a răspuns:

Trimite-mi msj cu id tau de mess mesaj nu iti pot lasa astept msjwinking

| alexcobain a răspuns:

Eu iti sugerez sa renunti la idee am avut si eu intentia dar singurele beneficii sunt ca poti primi una-doua produse gratis si cam 10% din suma comenzilor pe care le faci..asta am auzit eu de la alti reprezentanti...succes!

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*