| nutzic a întrebat:

.ma ajutati cu un sfat, va rog?)
ce as putea sa imbrac la blugi pe vremea de afară?!
mersi frumos**

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cămășuță, o geacă călduroasă, o eșarfă.
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Poti lua un tricou cu un jerseu peste, sau o camasa, simpla sau daca ti-e frig iei peste un plover subtire sau o bluza simpla. In picioare poti lua ghete, cizme sau botine si evident trebuie sa iei si o geaca sau palton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Merge bine o cămaşă frumoasă, o gecuţă de primăvară, cât mai lejer posibil.
Te pup, cu plăcere!

| Chøço a răspuns:

O camasa si o geaca de primavara, asortata cu niste cizme de primavara dragute. happy

| nutzic explică (pentru Chøço):

Mersi frumos, e buna tinuta..doar ca cizme de primavara nu an!

| Chøço a răspuns (pentru nutzic):

Atunci niste balerini, dar sa porti ciorapi de culoarea piciorului. Sa nu-ti inghete picioarele.winking

| CatalinaKaty a răspuns:

O bluza in culori vesele si ugg de primavara-vara happy

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Pai o bluza mai lunguta cu o geaca de primavara (de genul: http://www.google.ro/......tp?/imgres ) Si in picioare poti sa iti iei niste ghetute imblanite ( http://www.google.ro/......tp?/imgres ) sau niste tenisi;)
Daca vrei iti poti lua si o esarfa.
Sper ca te-am ajutat :)!