| csfnaicsf a întrebat:

Ma bate gandul sa incerc epilarea inghinala (totala) la salon. Credeti ca ar exista probleme din cauza faptului ca nu sunt majora? (am 17 ani)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa fii majora, dar poti sa fii jenata de intrebarea cosmeticienei, pentru ca depilarea inghinala totala este de obicei ceruta de cele care vor sa faca sex deocheat, expunandu-si organele sexuale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca ii pasa nimanui ce varsta ai

| Moonset a răspuns:

Daca tu iti doresti sa faci acest lucru si crezi ca este nevoie, poti sa o faci! Nu este o alegere proasta dar nu uita ca este foarte dureros pana te vei obisnui. Este o metoda foarte buna de epilare, iti recomand.

| HIoana11 a răspuns:

N-are nicio treaba cu varsta, cat timp isi iau banii