| Toutui a întrebat:

Bună mă duc la mare timp de 7 saptamani daca e vreme buna voi sta la soare minim8 ore pe zi. iar in acest timp vreau sa ma bronzez... si vreau sa ma dau cu cv crema cu care ma pot bronza mai repede ca bronzul sa fie cat mai inchis la soare! Vreau niste recomandari din partea voastra happy

5 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

Cam mult timp...in fine sunt lotiuni autobronzante.

| LioErnest a răspuns:

Uleiurile sunt bune pentru bronz, dar daca nu esti bronzat/a deloc, in prima saptamana iti recoman o crema cu protectie solara pana la 10! Ca sa nu te inrosesti/arzi! Apoi sunt uleiuri cu morcovi (nu te faci portocalie, stai relax) doar ajuta ft mult la procesul de bronzare! Cand ai chef poti sa te dai si cu bere! Eu asa m-am bronzat ft uniform vara trecuta! E foarte buna!
Daca ti-am fost de ajutor, like pe facebook te rog: http://www.facebook.com/mondenpunctro

| Madalinaaa2497 a răspuns:

Ca sa te bronzezi calumea, nu iti trebuie nici ocrema. Cel mai bun este uleiul de masline cu 3-4 picaturi de zeama de lamaie. Eu doar asta folosesc si e super bun.

| DiiaBwăă a răspuns:

Păi uleiul de măsline este foarte bun happy. Dacă nu ai poţi să comanzi de la AVON nişte creme de plajă, sunt foarte bune big grin

Fundiţăăă. puppy dog eyes

| bianca9001 a răspuns:

Eu iti spun sa folosesti ulei de masline