| adryanna_3884 a întrebat:

Ma numesc Adriana si sunt in ultimul an de liceu, deci o sa am banchetul. Problema este ca nu stiu ce dress-uri sa port. Am o rochita scurta, neagra si mulata si pantofii negrii de lac( sandale nu pot sa port).
Rochita este la catalogul 2 a cincea http://www.atmospheredesign.ro/ multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Buna!
Nu cred ca o sa ai nevoie, va fi foarte cald si pot fii si incomozi, iar daca pantofii sunt decupati se vor vedea urat.
Iar daca vrei neaparat dress-uri, poti sa-ti iei o pereche culoarea pielii, deoarece daca iti iei negri poate fii prea mult negru pe tine si rochita si pantofii + dressu-rile.Cred ca ii prea mult.Deci alege culoarea pielii va fi minunata combinatia, iar rochita e superba love struck buna alegere, e foarte draguta love struck

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai bine nu-ti iei delochee hee Mai ai ceva vreme pana la banchet sa te si bronzezi putin. Si daca tot nu poti purta sandale macar pantofii sa fie deschisi la varf tongue

| denysyca_8266 a răspuns:

Buna! nu cred ca o sa ai nevoie. Dar sincer dress negru daca ai tenul alb ca laptele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA. ma numesc denisa si as dori sa vad si eu noua colectie din catalogu atmosphere.