| Burlacu_Manta_Lenuta_1980 a întrebat:

.am si eu o intrebare..am o rochita neagra si mulata pe corp..este scurta iar pantofii sunt negrii cu sclipici...ce unghii sa imi fac? si ce geanta mi-ar trebui?(precizez ca rochia in spate e decupata si are un lantisor auriu)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Mergi pe culoare neutra.
Pa, pa.

| cat a răspuns:

Pentru ganta as opta pentru un clutch auriu iar unghiile poate te ajuta http://be-fashion100.blogspot.ro/......tru-o.html

| Mădăă14 a răspuns:

Iti trebuie o pata de culoare. Daca rochia e neagra poti sa iti iei o geanta rosie, sau ce culoare iti place, cu, conditia sa fie o culoare vie. Unghiile ti le poti face french sau toto culoare vie care sa fie in ton cu tinuta ta. Sper ca te-am ajutat :*