| Lola956 a întrebat:

Buna!^^
Merge sa asortez o rochita mai scurta alba cu floricele roz,cu colanti sau ciorapi negrii,sandale roz, cu palarie tot neagra dar sa am parul in mai multe culori?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kidooooo a răspuns:

Ai putea sa repostezi intrebarea doar sa pui linkuri cu poze de pe google sa intelegem mai bine.

| Kasia a răspuns:

Poate cu ciorapi dar nu colanti.si nu poti purta ciorapi cu sandale.e ceva interziiis. daca alegi sa porti ciorapi alege ceva de incaltat care sa nu aiba decupaje.de exemplu tenesi sau botine sau cizme.te-as sfatui sa nu fie roz incaltarile.
sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iei ciorapi nu vine ok cu sandale!
daca iei colanti merge cu sandalehappy
Mie imi place cu ciorapilove struck cu o perecche de belerini si palarie neagrahappy:X
Vine chiar frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rochita alba nu merge cu colanti negri.
si e bine sa nu porti palarie neagra pe vremea asta.
ia rochita cu sandalele, si niste ciorapi de culoarea pielii, si in cap ceva alb sau impleteste-ti parul si pune o fundita sau ceva.

| NoHope10 a răspuns:

Ar trebui sa ai sandalele albe.Si ar fi mai bine daca ai fi bruneta cu cateva suvite roz la capetele firului de par big grin :X

| MariaCezara1997 a răspuns:

Nu cred ca ar merge ciorapii si palaria, amandoua negre la rochita ta.Mai degraba, daca ai niste ciorapi albi si subtiri si parul sa ti-l legi in coc, daca ai parul lung.Ar fi perfect!