| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Nu stiu cum sa-i atrag atentia unui coleg din clasa.Imi place de el dar suntem doar amici. FUNDA!

13 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cu o privire seducatoare.batting eyelashes

| FashionPink a răspuns (pentru evenso):

Am incercat si chestii de genu dar nu merge el e total indiferent.

| evenso a răspuns (pentru FashionPink):

Daca el este indeferent fata de tine atunci nu cred ca are sens sa mai incerci si altceva, probabil el a observat asta si daca nu a raspuns la "chemarile" tale atunci nu te place mai mult decat o amica.

| oOSaritaOo a răspuns:

Păi, poţi începe să vorbeşti cu el, dacă nu ştii ce să-i zici, zi un banc sau o fază amuzantă! tongue

| positivity a răspuns:

Câteodată, când iubești prea mult o persoană, crezând că şi ea te iubește ajungi să suferi mai mult decât îți imaginezi. Dacă-i spui sentimentele tale, el se poate amuza pe seama ta din acest motiv. Dar, mai există şi o a doua variantă, să fiți împreună.
Cel mai bine, ar fi să-i spui TU, că îl placi, într-un loc mai retras.
Dacă vrei să-i atragi atenția, te va considera obsedată, sau enervantă.

| Chαяtreux a răspuns:

Fii tu. Nu incerca sa tipi cum fac celelalte, sau sa te 'busesti de el' intentionat, ii vei parea penibila probabil. Cucereste-l cu cea care esti cu adevarat

| FashionPink a răspuns (pentru Chαяtreux):

Mersi mult dar el nu cred ca m-ar baga in seama nici daca as lesina in clasa.

| Almássy a răspuns:

Zii in fata nu sta ca moliciunilehee hee

| costan a răspuns:

La voi este lipsa de comunicare spune-i direct ce gandesti!

Răspuns utilizator avertizat
| KLESKONE a răspuns:

Am ras maxim! laughing Merci

| andreea75 a răspuns:

Trebuie sa fi speciala in felul tau..nu te chinui sa faci nimic doar fi tu. Sper ca te-am ajutat

| UrsuletssDePlus a răspuns:

Incearca sa-i spui in fata ce simti pentru el ca poate si lui ii place de tine si nu vroia sa-ti spuna.