| lalalaforyou a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine va rog cu sfaturi, ponturi pentru cresterea si intarirea unghiilor? Am citit eu cate ceva si am incercat cu zeama de lamaie dar nu a dat roade.

7 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna!
Si eu sunt de acord cu Larisa. Numai ca poti risca sa te 'arzi' pentru ca nu sti temperatura exacta la care trebuie inclazit uleiul.
Uite sfatul meu :
-Pe catalogul Avon, exista o pagina speciala pentru produse de unghii.
Exista si intaritor de unghii, care iti protejeaza unghiile, si multe altele.
Ai putea sa te uiti pe acolo.

P.s : Preturile sunt acceptabile.
Iti recomand produsele.

| lalalaforyou explică (pentru คηĐЯээд):

Am incercat intaritorul de la avon dar nu da roadesad

| คηĐЯээд a răspuns (pentru lalalaforyou):

Imi pare rau atunci. sper sa-ti rezolvi problema.

| Xtina_2432 a răspuns:

Pana acum cateva luni aveam si eu aceeasi problema. Am cumparat Lotiunea de la Farmec cu vitamina B5. O gasesti in orice magazin mixt cu 6-7 lei. Singura problema este ca usuca putin cuticulele, insa daca folosesti o crema hidratanta pentru maini, nici nu o sa se observe. happy Incearca si nu o sa regreti! Bafta mare big grin

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Pai uleiul de masline dac ai dac nu un ulei normal il pui la incalzit sh dupa iti bagi unghiile in el dar sa fie caldut puti e f bun sh ti le intareste imediat