| BUlululica a întrebat:

mai cum ar trebui sa fie o fata (ma refer la caracater), adica nu stiu alintata, fitoasa,... vreau parerea lamai multi.si de ce ati vrea sa fie...asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu intrebarea asta spui de fapt cum este fata perfecta pentru noi din punct de vedere al caracterului. Acest lucru nu prea conteaza deoarece fiecare are gusturi si pareri diferite si vede lucrurile altfel de aceea nu poti sa fii pe placul tuturor. O fata ar trebui sa fie ea insasi. Daca cei din jur nu o plac asta e problema lor.

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Sa fie intelegatoare, sa nu se considere zana si sa nu adore sa fie mintita pentu vrajeala(asa cum vor majoritatea fetelor si apoi tot ele sufera din cauza minciunii in care numai cred).