| bijubianca13 a întrebat:

Buna nu stiu ce sa fac toti im spun ca sunt asa de fitoasa si de alintata nu exista persoana sa nu imi zica asta cum sa fac sa nu mai fiu asa

Răspuns Câştigător
| AmelyRain a răspuns:

Gandeste-te ca de fapt nimaniu nu ii pasa de tine ( pentru ca asa si este ) inceteaza sa te crezi importanta pentru ceilalti si realizeaza ca nimeni nu ar da 2 bani pe tine, incearca sa nu dai nici tu 2 bani pe celilalti si sa accepti ceea ce ti se da fara comentarii mofturi sau plangeri.

1 răspuns:
| DumiAlex98 a răspuns:

Incearca sa fii mai modesta si nu te mai lua dupa altii! Conteaza cum stii tu ca esti! funda?