| Denisaa95 a întrebat:

Maine ma duc si eu la o petrecere si nu prea stiu ce coafura as putea sa imi fac. Am parul de lungime medie. happy Dati-mi niste idei va rog. big grin

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Onduleaza-ti parul (daca n-ai ondulator merge sa-l ondulezi si cu placa),tapeaza-l pentru mai mult volum,prinde-l intr-o parte cu un elastic,foloseste putin fixativ, fa-ti carare pe mijloc si aranjeaza-ti bretonul, la sfarsit poti adauga un accesoriu dragut care se potriveste cu tinuta
! Fundaa? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| dn28 a răspuns:

Ar fii bine dac ai avea parul facut cu placa " relativ ", si impletita o codita usor care-ti va sta pe umar, depinde cu ce te imbraci, daca ai tocuri n-ar merge un coc de exemplu. Deci practic, poti folosi parul simplu facut cu placa. Sper sa-ti fie de folos. Salut,

| Tiberiu4 a răspuns:

Http://www.femei-frumoase.ro/index.php/coafuri-femei uitate pe aici poti sa ti-l faci ondulat si dat pe spate sau ondulat si prins in mijloc cu o clama mai mare sau dat de tot pe spate lins tot sau dat pe spate fara nici o clama nimic si ondulat il dai si un pic de sclipici sa stralucesti toata seara petrecere placuta> funda?:*