| bianca_1917 a întrebat:

Maine seara merg la un majorat si habar nu am cum sa imi fac parul.am un par mediu si nu merge sa mi'l ondulez si nici nu vreau asta.nu vreau doar sa mi'l indrept cu placa si sa il las asa.va rog dati'mi cateva idei.

2 răspunsuri:
| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Indreapta-l, iar mai apoi poti incerca sa iti prinzi niste agrafe in lateral sau in zona bretonului. Tapeaza-l usor la spate. Vei avea un efect mai bun. Joaca-te cu el. Cu siguranta o sa-ti iasa ceva frumos.
:*

| KatherinePierce1864 a răspuns:

Pai din moment ce e mediu...cred ca ar trebui sa til lasi asa cum e dar cu o carare pe o parte...vezi cum iti sta. oh sau ai putea sa iti prinzi o coditza mica sus cam asa ceva. http://www.disneydreaming.com/......ville1.png