| BingGBang a întrebat:

Maine am majorat, si sincer pentru prima data am ramas fara ideistraight face nu mai stiu cum sa imi fac parul.Am parul semiondulat si e mediu, de obicei fie mi`l indreptam, fie mi`l ondulam, mi`l prindeam la spate si imi faceam ceva bucle mari si lejere, sau imi facem ceva coc intr-o parte. Dar acum sincer am ramas fara ideistraight face Nu mai vreau toate astea, m`am plictisit de ele.
Aveti voi ceva idei sa ma ajutati?
Please, funda!

5 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php funda?
P.S.La multi ani! :D

| Bianca306 a răspuns:

Eu zic sa iti prinzi tot parul sus si sa iti lasi cateva bucle lejere cum ai zis tu, nu parul lasat pe spate ca e foarte naspa pentru mine.

| vali4789 a răspuns:

Mai taie din el da-l dreacu

| BingGBang explică (pentru vali4789):

Mdathinking bun sfat!laughing pacat ca si asa e vai de capu lui!straight face R.I.P hairlaughing