| Snicker a întrebat:

Buna,
Mi-am cumparat de curand niste pantofi cu toc si am observat ca dupa cateva miunte de stat cu ei in picioare ma dor unghiile de la degetele mari(le preseaza pantoful)...e posibil sa-mi cada unghiile daca ii port mai mult timp?:-s...

5 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Am pățit și eu la fel, dar nu m-a durut decât în timpul în care am purtat pantofii, apoi m-am ales cu unghiile mov, dar nu doare, le-am dat cu ojă până trece vânătaia.
Încearcă să pui ceva în locul ăla, sau un plasture și vezi dacă poți să-i lărgești puțin în locul ăla. Altceva nu ai ce să faci, altă dată ai grijă cum alegi pantofii. sad

| perusita a răspuns:

Nu iti cad, dar nu iti recomand sa ii porti deoaree o sa te doara tare.am patit-o eu. am purtat oata asa si am avut unghil mov asa de tare lea presat. deci nu te sfatuiesc sa ii porti. mai bine ia-ti o marime mai mare

| wolder a răspuns:

Nu au cum sa cada unghiile insa taiele mici poate nu te mai doare
si poti baga putina vata in fata ca sa fie mai comod

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Nu iti cad unghiile dar probabil ca sunt mari deci taiele

| QuiPp a răspuns:

Nu o sa-ti cada, in cel mai rau caz o sa ti se rupa putin, eu una asa am patit.