| Sfarsit...de...inceput....:)) a întrebat:

Mi-am cumparat niste sandale(din acelea care se poarta acum)si au culoarea albastru inchis As vrea sa-mi ziceti si mie cu ce culori sa le asortez. Va rog.

Răspuns Câştigător
| misschocolate a răspuns:

Albastru se asorteaza cu mov love struck

sau cu roz.

5 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Cu o pereche de blugi si un top alb si o gentuta culoarea sandalelor.

| Missy_4860 a răspuns:

Nu se mai poarta asorteurile!

| usernamemada a răspuns:

Idee: maieu alb simplu blugi albastrii si o geanta maro.
Eu zic ca poti sa porti km orice in'afara de blugi rosii sau portocalii, dar ca sa te asortezi poti sa-ti iei un accesoriu (esarfa, brosa, geanta, lant, sapca etc.) si sa le poti cu orice vrei tu(aproape). You'll look fabulous!

| wizzard a răspuns:

Chiar culoarea sandalelor, sau un alb, si negru sunt culori clasice si da destul de elegant. dar daca vrei sa fii un pic mai funky poti alege si un mozaic.sa le porti cu placere happy

| N0 nAmE_9703 a răspuns:

Cu o rochita galbena sau roz:X:X