| Clau92 a întrebat:

Mi-am cumparat recent o lampa UV si 4 geluri Sina. Nu am facut cursuri si nici nu am bani, vreau sa stiu sa pun unghii cu gel pentru mine, sormea si soacramia, nu vreau sa devin o profesionista dar macar o luna sa reziste gelul. Am aplicat de doua ori dar consider ca nu sunt gelurile bune. vreau sa ma indrume cineva cum se aplica, in ce ordine si ce geluri sa folosesc, nu vreau geluri de 50 - 90 de lei, preturi mai acesibile si produse mai de calitate! Va multumesc!

1 răspuns:
| jojo92 a răspuns:

Poti incercagelurile de la Diamond.Sunt bunicele si la pret.Nu lua cantitati mari(15mg).Trebuie sa iti arate cineva cat sa pui si pasii, cat sa pilesti etc.