| Dovlecel001 a întrebat:

Mi-am cumparat tinctura de Castelani insa nu stiu cum sa o folosesc.Am cautat pe diferite site-uri si ba spun ca se dilueaza cu apa sau sampon, ba se folosesc dischete demachiante pentru a aplica pe par.Cum se face? Apropo am parul negru insa mi-am vopsit varfurile cu vopsea blonda iar apoi mi-am dat cu nuantator si mi-au iesit portocalii, acum e intre si vreau sa imi iasa un roz destul de aprins care sa iasa in evidenta :3

1 răspuns:
| CristinaBella02 a răspuns:

Eu personal o diluez intr-un bol cu putina apa rece si apoi imi pun parul pana unde il vreau colorat in bol si il tin cam 20 de secunde, apoi il usuc pur si simplu.Te sfatuiesc sa folosesti haine care nu iti mai trebuiesc ca pateaza. Nu stiu daca iese roz pe parul blond-portocaliu.