| LittleRose a întrebat:

Fetele, cu ce improspatati culoarea parului brunet vopsit? Sa fie el negru negru negru! Am o obsesie, niciodata nu mi se pare destul de negru, si as innebuni cu alta culoare in par. Dar sa nu fie vopsea, pentru ca am parul destul de ars.Nici ceai de frunze de nuc etc.Sa fie ceva cu efect rapid ca si vopseaua.Am gasit un nuantator negru chillout dar nu e destul. Tinctura de castelani l-ar mai inchide si i-ar da reflexii de negru albastrui? Multumesc anticipat! Fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| Judoka a răspuns:

Salut,in legatura cu parul tau.pai parerea mea e ca nu ar trebui sa ti-l intinzi atat de des cu placa.sa-l lasi sa creasca pentru ca peste cativa ani vei ramane fara.sunt diferit sampoane si balsamuri ce ajuta la mentinerea culorii sau la stralucirea parului voppsit.parerea mea e ca ar trebui sa iti alegi un sampon si balsam care sa te ajut.de preferinta sa fie de calitate profesionala