| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un fond de ten de la Maybelline SkinBetter si problema este ca e putin cam prea deschis pentru tenul meu.Am tenul alb dar fondul de ten in nuanta aceasta mi-l face putin si mai deschis parca. Nu am alt fond de ten ca sa le combin. Ce ma sfatuiti sa fac? Ma dau cu el asa? Se va vedea urat pe fata? Funda si vot Scz ctg

Răspuns Câştigător
| Sweetish a răspuns:

Dacă e ok cât de cât...
cumpără-ți o pudră puțin mai închisă și vezi după aceea ce iasă happy dacă nu-ți place nici atunci, vinde-o unei prietene / colege.