| xwun04 a întrebat:

Sunt destul de alba si acum ca a venit iarna sunt si mai alba ca inainte.
Am nevoie de o parere despre un fond de ten.
De obicei folosesc golden rose 20 de la maybelline, este putin cam portocaliu si inchis pentru mine pe timp de vara dar nu se observa daca nu te uiti atent.
Acuma nu pot sa continui sa port aceeasi nuanta deoarece este foarte inchisa si portocalie pentru mine.
Vreau sa imi iau tot un fond de ten maybelline din colectia fit me si ma gandeam la un warm ivory 100.
Vreau fond de tenul cat mai alb posibil sa il pot purta sau macar sa il combin cu vechiul fond de ten sa il fac putin mai deschis.
Are cineva sfaturi? L-a testat cineva?

2 răspunsuri:
| Utilizatoare123 a răspuns:

Nu am testat, dar poti incerca Bourgeois, au nuante foarte deschise. Cauta swatch uri pe YouTube. Gasesti clipuri unde ti se arata toate nuantele.

| Anamariiaaa a răspuns:

Catrice camouflage are fonduri de ten asa