| Pixieilm a întrebat:

Buna, mi-am făcut acum 4 zile un tatuaj cu cerneala roșie si neagra, iar in zona cu cerneala roșie in special s-au format niște coji proeminente si crăpate.
Am citit pe net ca formarea acestora face parte din procesul de vindecare, însă vreau sa ma asigur deoarece arata foarte ciudat... ( Tin sa menționez ca nu doare asa tare ținând cont ca este recent făcut, nu s-a înroșit sau umflat si nici sânge sau alte lichide nu curg)

Răspuns Câştigător
| GAL2912 a răspuns:

Da, face parte din procesul de vindecare. Urmează senzații de mâncărimi care, de asemenea, fac parte din procesul de vindecare

| Pixieilm explică (pentru GAL2912):

Mulțumesc pentru răspuns❤️

1 răspuns: