| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut un cont pe miniclip la 8 ball pool dar am dat login cu facebook si acum vreau sa il sterg, cum sa fac? am gresit adresa si am facut pe contul prietenului meu.pot modifica sau sa sterg. Funda promit. scuze categ

Răspuns Câştigător
| Vitality_Realforyou_1989 a răspuns:

Trebuie sa intrii din setarile de la facebook la account settings si de acolo sa scoti aplicatia de la permisiuni. bafta!

4 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Buna!, pai este simplu...dai din cont stergere..intri in optiuni si ai o setare care iti permite sa iti stergi contul.

| delia5609 a răspuns (pentru Tau_Rebelul_1990):

Nu gasesc la cont unde scrie stergere!

| Stk_Vasy_2000 a răspuns:

Ce sa fac?

| Lăcătos_Sergiu_2000 a răspuns:

Vreau și eu un cont