| Cătălina1115 a întrebat:

Buna! Mi-am făcut un piercing in nas in iunie 2021, in decembrie 2021 mi-a căzut si nu l am mai pus. Acum in mai 2022, vreau sa îl pun inapoi, doar ca intra pe o parte, dar nu iese. Cum pot sa îl desfund?

2 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

In mod normal gaura nefolosita a tins spre autovindecare cum este si normal. Deci posibilitati:

1. Te intorci la primul mester.doc poate gaura mai e in garantie.
2. Faci pe Rambo 3 si rezolvi gaura cu un fier rosu sau praf de pusca dintr-un glont* de tanc calibru 125mm.
*=Armour-piercing high explosive (APHE) ammunition.
https://www.youtube.com/watch?v=X56z3i1CXII
Armor piercing bullet penetrates ten pieces of steel plates within seconds

3. Putin probabil sa intervina prin 5G Maica precista sau preafericitul Daniel sa faca o minune peste noapte ca la Nicula.

| Amethyst01 a răspuns:

Ca sa nu se infecteze, sa fii sigur/a ca totul va decurge bine, du-te inapoi la persoana care ti l-a facut.