| Kittey_Betzy_1997 a întrebat:

Buna seara, vreau o întrebări.
Eu venit ciclu pe data 31.01. 2022 și am făcut conctat de sexual pe data 4.02. 2021 de fapt era ciclu si neprotejat, deja intra sperma se poate ramane gravida? Va mulțumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este risc de sarcina, deoarece nu erai inca in perioada fertila.

| Kittey_Betzy_1997 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles, asa am crezut mi-e frica?
Mulțumesc pentru răspuns!

| Lovelyrockgirl a răspuns:

In principiu nu, dar pentru linistea ta poti face face un test de sarcina.

| Kittey_Betzy_1997 explică (pentru Lovelyrockgirl):

Mulțumesc
Am fost test de sarcina luat negativ am făcut 1 săptămâna au trecut test de sarcina și iarăși am făcut trecut miercuri sunt negativ, este Ok regula!