| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am luat de curand niste pantaloni mov.Nu sunt ff deschisi. ce triscou/maieu as putea purta? Ce culoare? Si in picioare o sa imi iau bascheti negrihee heeFUNDA

4 răspunsuri:
| Caisuta a răspuns:

Buna! Pai la asa tinuta ar merge un top alb peste care sa iei un hanorac mai funky orice culoare.Sau poti sa iti iei un top alb peste cate iti mai pui unul negru. Daca pantalonii sunt simpli ar arata dragut ca topurile sa aiba un imprimeu.La pantalonii de genu`asta ar merge foarte bine si o geanta XXL funky.Bafta si sa stii ca de la pantalonii astia poti obtine multe tinute ''sarite'' de pe fix.happy:*

| cevacumva a răspuns:

Un tricou alb, negru sau roz,,,, ...ca daca iti iei tot mov apoi ee prea mult

| LovKid a răspuns:

Buna!
Bascheti negri sunt o ideea buna.pentru ca negrul merge cu orice!
In cea ce priveste tricoul...merge aproape orice culoare ...cu cateva excepti.cum ar fi tricourile cu culori prea deschis :rosu,portocaliu,galben, etc
Ia-ti n tricou bleu s-au bej, crem...s-au chiar lila(un mov foarte deschis)
Bafta! fundita?
Era sa uit...Nu uita de accesori!happy

| danizz a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un tricou alb ma lung putin sau sa iti iei un tricou rosu tot asa ma lung